• Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora MOSiR

Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora MOSiR

W sobotę 25 listopada rozegrany został drugi turniej tenisa stołowego z cyklu Grand Prix Mławy o Puchar Dyrektora MOSiR. W kategorii Open triumfował Kamil Jurkiewicz. Mławianin w pojedynku finałowym pokonał Marcina Łączyńskiego z Działdowa 3:1. Na trzecim miejscu turniej zakończył Marek Kamiński.

Mieszkaniec Sochocina po emocjonującym pojedynku o finał przegrał 3:2 z Łączyńskim. Czwarte miejsce zajął Adam Wronowski. Kolejne miejsca zawodników z Mławy to: piąte miejsce zajął Janusz Grzybicki, siódme Zbigniew Gołębiewski, ósme Franciszek Dąbkowski.

W grupie młodszej w pojedynku finałowym Filip Chmielewski pokonał 3:2 Jakuba Tomczykowskiego. W grze o miejsce trzecie Kacper Zaborowski pokonał Roberta Kowalczvka.

Trzeci turniej zostanie rozegrany 2 grudnia.