1
5
12

Biegam Bo Lubię w Mławie – bezpłatne treningi na stadionie MOSiR Mława.

Bez względu na to czy jesteś doświadczonym zawodnikiem czy też dopiero chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z bieganiem możesz do nas dołączyć i wspólnie pracować nad swoją kondycją i sprawnością fizyczną.

Biegam Bo Lubię to coś więcej niż nabijanie kilometrów. Nasze zajęcia to nie tylko treningi biegowe. Realizujemy również plan ćwiczeń ogólnorozwojowych, które niezbędne są dla prawidłowego i bezpiecznego biegania. Na biegaczy patrzymy holistycznie. Dbamy o wszechstronność treningów i poprawną technikę kroku biegowego. Uzupełniamy bieganie ćwiczeniami sprawnościowymi, koordynacyjnymi oraz gimnastyką. Akcję w Mławie zapoczątkowaliśmy w kwietniu 2016 roku i od tego czasu jesteśmy do waszej dyspozycji w każdą sobotę w okresie od kwietnia do listopada każdego roku. W tym czasie na miłośników biegania czekają 33 treningowe weekendy. Zajęcia odbywają się regularnie. Biegamy bez względu na pogodę. Wyjątkiem są jedynie Święta Państwowe. Zajęcia odbywają się w każdą sobotę o 9:30. Dokładnie przez 60 minut, bramy stadionu dostępne zazwyczaj dla zawodowych sportowców otwierają się na amatorów. Jako trenerzy natomiast realizujemy konkretną, sprecyzowaną wcześniej jednostkę treningową. Poziom zajęć dostosowywany jest na bieżąco do potrzeb grupy.

Nie musisz składać żadnych deklaracji, dokonywać zapisów czy rezerwacji, nie mów też, że bieganie nie jest dla Ciebie; bez względu na wiek, płeć i poziom sprawności możesz być członkiem naszej grupy… po prostu przyjdź i weź udział w zajęciach J  

Motto mławskich bbl-owiczów brzmi : ” Bieganie to sport drużynowy” i na każdym treningu staramy sie to udowadniać .

Treningi prowadzi Mariusz Olszewski – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego oraz Konrad Nosarzewski – biegacz długodystansowy. Mimo często różnego spojrzenia na sport i na bieganie doskonale uzupełniają się, tworząc razem niezastąpiony TEAM.
Do zobaczenia na zajęciach  !!!

pływalnia
Aktualnie na basenie przebywa
XX osób