Fitness-siłownia to nowoczesny obiekt oddany do użytku mieszkańcom w roku 2016r. Przeznaczony jest głównie dla osób, którzy chcą aktywnie spędzi swój czas. Obiekt posiada trzy klimatyzowane sale. Jedną z nich jest,  sala z maszynami siłowymi na wszystkie partie mięśniowe, oraz przestrzeń z wolnymi ciężarami. Sala cardio wyposażona jest : w bieżnie, rowery, stymulator wchodzenia po schodach, orbit reki, obok cardio znajduje się sala do zajęć fitness dla grup co najwyżej 12 osobowych.

NASI TRENERZY

 • JUMPit

  jest to trening cardio polegający na wykonywaniu ćwiczeń na jednoosobowej trampolinie w rytm muzyki. Dzięki możliwościom wykonywania różnorodnych ruchów zapewnia on wszechstronny trening całego ciała, wzmacnia mięśnie, zwiększa gibkość oraz koordynację ruchową, dzięki miękkiej powierzchni trampoliny, nie obciąża stawów i kręgosłupa. W czasie godzinnego treningu można spalić aż 800 kcal. Jeśli więc szukasz skutecznego sposobu na utratę kilogramów, ten typ ćwiczeń jest dla Ciebie idealny.

 • TABATA

  to trening interwałowy, stosowany naprzemiennie z ćwiczeniami cardio wraz z siłowymi przy obciążeniu własnego ciała. dzięki któremu spalamy mnóstwo kalorii. Są to zajęcia interwałowe, o zmiennym tempie: w jednej serii dwa ćwiczenia po 20 sekund x 4. Trening ten, choć krótki- jest bardzo obciążający dla organizmu, dlatego nie jest polecany osobom, które nigdy nie uprawiały sportu.

 • FIT BALL

  to ćwiczenia z użyciem piłek gimnastycznych. Dzięki balansowaniu na piłce wzmacniamy mięśnie głębokie. Zalety ćwiczeń z piłką to: poprawa koordynacji ruchowej i równowagi, – polepszenie zakresu ruchu w stawach oraz gibkości. Dodatkowe obciążenie wzmacnia sylwetkę. Treningi nie wymagają od ćwiczącego dużej sprawności fizycznej, dlatego proponowany jest osobom początkującym.

 • MOCNY BRZUCH, JĘDRNE POŚLADKI

  to trening uderzający w najbardziej problematyczne części naszego ciała: wzmacnia mięśnie pośladków, ud, oraz brzucha wysmukla sylwetkę, spala tkankę tłuszczową.

 • ZDROWY KRĘGOSŁUP

  to trening mający na celu rozciągnąć mięśnie przykręgosłupowe, a tym samym wzmocnić mięśnie brzucha. Jest to forma „treningu terapii” o charakterze profilaktyczno-leczniczym.

 • TRENING FUNKCJONALNY

  Są to ułożone w obwodzie stacyjnym ćwiczenia na wszystkie podstawowe partie mięśniowe (klatka, plecy, biceps, triceps, brzuch, nogi), o bardzo dużej intensywności. Ten trening pozwala wyrzeźbić sylwetkę,  zgubić zbędne kilogramy, poprawić kondycję

 • JUMPit KIDS

  wesoły odpowiednik zajęć na trampolinach dla dorosłych. Tutaj dzieci już od 7 roku życia mogą zacząć swoją przygodę z trampoliną. Dzięki możliwościom wykonywania różnorodnych ruchów trening zapewnia wszechstronny ruch całego ciała, wzmacnia mięśnie, zwiększa gibkość oraz koordynację ruchową, a miękka powierzchnia trampoliny amortyzuje, dlatego nie obciąża stawów i kręgosłupa.

 • TRENING DLA POCZĄTKUJĄCYCH

  to ćwiczenia przeznaczone dla wszystkich, którzy zaczynają swoja przygodę z aktywnością fizyczną. Jego głównym celem jest powrót do figury i wagi. Trening nakierowany jest na zmniejszenie tkanki tłuszczowej, poprawę napięcia skóry brzucha i pośladków oraz wzmocnienie. Na pewno pozwoli Ci nabrać energii, dobrego samopoczucia.

 • WZMACNIANIE

  to trening opierający się na wzmocnieniu mięśni głębokich najbardziej okolicy mm. brzucha, tempo spokojne , bardzo dużo rozciągania jak również pogłębiana ruchów.

 • CROSS KIDS

  to zajęcia dla dzieci od 8 do 15 lat polegające na wykonywaniu danego ćwiczenia na 1 ze stacji. Wyuczenie prawidłowych wzorców ruchowych jak również prawidłowej postawy ciała a wszystko w przyjemnej i dziecięcej atmosferze.

 • TRENING WYZWANIE

  to zajęcia polegające na dokładności wykonania ćwiczenia oraz jej poprawności. Podczas tych zajęć, aktywujemy wszystkie grupy mięśniowe. Różnorodność ćwiczeń pozwoli nam na poprawę koordynacji i mobilności.

GODZINY OTWARCIA


 • Pn. – Pt.
  07.00 - 22.00

 • Sob.-Nd.
  07.00 - 22.00

Ostatnie wyjście z siłowni 21.45

KONTAKT

 • Recepcja
  23 655 54 95

CENNIK

REGULAMIN

REGULAMIN SAUNY

GRAFIK

FACEBOOK

pływalnia
Aktualnie na basenie przebywa
XX osób