Fitness-siłownia to nowoczesny obiekt oddany do użytku mieszkańcom w roku 2016r. Przeznaczony jest głównie dla osób, którzy chcą aktywnie spędzi swój czas. Obiekt posiada trzy klimatyzowane sale. Jedną z nich jest,  sala z maszynami siłowymi na wszystkie partie mięśniowe, oraz przestrzeń z wolnymi ciężarami. Sala cardio wyposażona jest : w bieżnie, rowery, stymulator wchodzenia po schodach, orbit reki, obok cardio znajduje się sala do zajęć fitness dla grup co najwyżej 12 osobowych.

1. Rower stacjonarny

2. Bieżnia treningowe

3. Symulator wchodzenia po schodach

4. Urządzenie eliptyczne

NASI TRENERZY

 • JUMPit

  jest to trening cardio polegający na wykonywaniu ćwiczeń na jednoosobowej trampolinie w rytm muzyki. Dzięki możliwościom wykonywania różnorodnych ruchów zapewnia on wszechstronny trening całego ciała, wzmacnia mięśnie, zwiększa gibkość oraz koordynację ruchową, dzięki miękkiej powierzchni trampoliny, nie obciąża stawów i kręgosłupa. W czasie godzinnego treningu można spalić aż 800 kcal. Jeśli więc szukasz skutecznego sposobu na utratę kilogramów, ten typ ćwiczeń jest dla Ciebie idealny.

 • TABATA

  to trening interwałowy, stosowany naprzemiennie z ćwiczeniami cardio wraz z siłowymi przy obciążeniu własnego ciała. dzięki któremu spalamy mnóstwo kalorii. Są to zajęcia interwałowe, o zmiennym tempie: w jednej serii dwa ćwiczenia po 20 sekund x 4. Trening ten, choć krótki- jest bardzo obciążający dla organizmu, dlatego nie jest polecany osobom, które nigdy nie uprawiały sportu.

 • FIT BALL

  to ćwiczenia z użyciem piłek gimnastycznych. Dzięki balansowaniu na piłce wzmacniamy mięśnie głębokie. Zalety ćwiczeń z piłką to: poprawa koordynacji ruchowej i równowagi, – polepszenie zakresu ruchu w stawach oraz gibkości. Dodatkowe obciążenie wzmacnia sylwetkę. Treningi nie wymagają od ćwiczącego dużej sprawności fizycznej, dlatego proponowany jest osobom początkującym.

 • MOCNY BRZUCH, JĘDRNE POŚLADKI

  to trening uderzający w najbardziej problematyczne części naszego ciała: wzmacnia mięśnie pośladków, ud, oraz brzucha wysmukla sylwetkę, spala tkankę tłuszczową.

 • ZDROWY KRĘGOSŁUP

  to trening mający na celu rozciągnąć mięśnie przykręgosłupowe, a tym samym wzmocnić mięśnie brzucha. Jest to forma „treningu terapii” o charakterze profilaktyczno-leczniczym.

 • TRENING FUNKCJONALNY

  Są to ułożone w obwodzie stacyjnym ćwiczenia na wszystkie podstawowe partie mięśniowe (klatka, plecy, biceps, triceps, brzuch, nogi), o bardzo dużej intensywności. Ten trening pozwala wyrzeźbić sylwetkę,  zgubić zbędne kilogramy, poprawić kondycję

 • JUMPit KIDS

  wesoły odpowiednik zajęć na trampolinach dla dorosłych. Tutaj dzieci już od 7 roku życia mogą zacząć swoją przygodę z trampoliną. Dzięki możliwościom wykonywania różnorodnych ruchów trening zapewnia wszechstronny ruch całego ciała, wzmacnia mięśnie, zwiększa gibkość oraz koordynację ruchową, a miękka powierzchnia trampoliny amortyzuje, dlatego nie obciąża stawów i kręgosłupa.

 • TRENING DLA POCZĄTKUJĄCYCH

  to ćwiczenia przeznaczone dla wszystkich, którzy zaczynają swoja przygodę z aktywnością fizyczną. Jego głównym celem jest powrót do figury i wagi. Trening nakierowany jest na zmniejszenie tkanki tłuszczowej, poprawę napięcia skóry brzucha i pośladków oraz wzmocnienie. Na pewno pozwoli Ci nabrać energii, dobrego samopoczucia.

 • WZMACNIANIE

  to trening opierający się na wzmocnieniu mięśni głębokich najbardziej okolicy mm. brzucha, tempo spokojne , bardzo dużo rozciągania jak również pogłębiana ruchów.

 • CROSS KIDS

  to zajęcia dla dzieci od 8 do 15 lat polegające na wykonywaniu danego ćwiczenia na 1 ze stacji. Wyuczenie prawidłowych wzorców ruchowych jak również prawidłowej postawy ciała a wszystko w przyjemnej i dziecięcej atmosferze.

 • TRENING WYZWANIE

  to zajęcia polegające na dokładności wykonania ćwiczenia oraz jej poprawności. Podczas tych zajęć, aktywujemy wszystkie grupy mięśniowe. Różnorodność ćwiczeń pozwoli nam na poprawę koordynacji i mobilności.

GODZINY OTWARCIA


 • Pn. – Pt.
  07.00 - 22.00

 • Sob.-Nd.
  08.00 - 16.00

Ostatnie wyjście z siłowni 21.45

KONTAKT

 • Recepcja
  23 655 54 95

CENNIK

REGULAMIN

REGULAMIN SAUNY

GRAFIK

FACEBOOK

pływalnia
Aktualnie na basenie przebywa
XX osób