Fitness-siłownia to nowoczesny obiekt oddany do użytku mieszkańcom w roku 2016r. Przeznaczony jest głównie dla osób, którzy chcą aktywnie spędzi swój czas. Obiekt posiada trzy klimatyzowane sale. Jedną z nich jest,  sala z maszynami siłowymi na wszystkie partie mięśniowe, oraz przestrzeń z wolnymi ciężarami. Sala cardio wyposażona jest : w bieżnie, rowery, stymulator wchodzenia po schodach, orbit reki, obok cardio znajduje się sala do zajęć fitness dla grup co najwyżej 12 osobowych.

1. Rower stacjonarny

2. Bieżnia treningowe

3. Symulator wchodzenia po schodach

4. Urządzenie eliptyczne

 • TABATA

  to trening interwałowy, stosowany naprzemiennie z ćwiczeniami cardio wraz z siłowymi przy obciążeniu własnego ciała. dzięki któremu spalamy mnóstwo kalorii. Są to zajęcia interwałowe, o zmiennym tempie: w jednej serii dwa ćwiczenia po 20 sekund x 4. Trening ten, choć krótki- jest bardzo obciążający dla organizmu, dlatego nie jest polecany osobom, które nigdy nie uprawiały sportu.

 • MOCNY BRZUCH, JĘDRNE POŚLADKI

  to trening uderzający w najbardziej problematyczne części naszego ciała: wzmacnia mięśnie pośladków, ud, oraz brzucha wysmukla sylwetkę, spala tkankę tłuszczową.

 • ZDROWY KRĘGOSŁUP

  to trening mający na celu rozciągnąć mięśnie przykręgosłupowe, a tym samym wzmocnić mięśnie brzucha. Jest to forma „treningu terapii” o charakterze profilaktyczno-leczniczym.

 • TOTAL BODY

  trening ogólnorozwojowy składający się z ćwiczeń na wszystkie partie mięśni. Trening ma na celu wzmocnić, ujędrnić oraz wysmuklić całe ciało z użyciem gum oporowych, hantli oraz sztang typu body pump

 • ROZCIĄGANIE

  trening zwiększający elastyczność oraz gibkość mięśni ciała dzięki relaksującym i odprężającym ćwiczeniom rozluźniająco-rozciągającym

 • JUMPit

  jest to trening cardio polegający na wykonywaniu ćwiczeń na jednoosobowej trampolinie w rytm muzyki. Dzięki możliwościom wykonywania różnorodnych ruchów zapewnia on wszechstronny trening całego ciała, wzmacnia mięśnie, zwiększa gibkość oraz koordynację ruchową, dzięki miękkiej powierzchni trampoliny, nie obciąża stawów i kręgosłupa. W czasie godzinnego treningu można spalić aż 800 kcal. Jeśli więc szukasz skutecznego sposobu na utratę kilogramów, ten typ ćwiczeń jest dla Ciebie idealny.

GODZINY OTWARCIA


 • Pn. – Pt.
  07.00 - 22.00

 • Sob.-Nd.
  08.00 - 16.00

Ostatnie wyjście z siłowni 21.45

KONTAKT

 • Recepcja
  23 655 54 95

CENNIK

REGULAMIN

REGULAMIN SAUNY

GRAFIK

FACEBOOK

pływalnia
Aktualnie na basenie przebywa
XX osób