• Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora MOSiR

Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora MOSiR

Za nami piąty turniej tenisa stołowego o Puchar Dyrektora MOSiR. W kategorii Open triumfował Kamil Jurkiewicz, który w pojedynku finałowym pokonał Pawła Szmila 3:1. Na trzecim miejscu zawody ukończył uważany za faworyta rozgrywek Marek Kamiński pokonując Adama Wronowskiego 3:1. Kolejne miejsca zajmowali: piąte miejsce Mirosław Krajewski, szóste miejsce zajął Marcin Łączyński, siódme Franciszek Dąbkowski na miejscu ósmym zawody ukończył Andrzej Dąbkowski. W grupie młodszej kolejne zwycięstwo zanotował Jakub Tomczykowski, który pokonał Filipa Chmielewskiego 3:2, trzecie miejsce przypadło Kacprowi Zaborowskiemu, czwarte miejsce zajął Robert Kowalczyk. Kolejny turniej rozegrany zostanie 3.02.2018r o godz. 10:00, w Sali Szkoły Podstawowej Nr 6 w Mławie. Serdecznie zapraszamy.