• Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora MOSiR

Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora MOSiR

W dniu 18 listopada w sali Szkoły Podstawowej Nr 6 odbyła się ósma edycja  Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora MOSiR. W kategorii do lat 15 zwyciężył Jakub Tomczykowski, który w ścisłym finale pokonał 3:2 Filip Chmielewski, trzecie miejsce zajął Robert Kowalczyk, czwarte miejsce przypadło Kacprowi Zaborowskiemu. Duże emocje towarzyszyły rywalizacji w kategorii Open. W pojedynku finałowym Marek Kamiński pokonał Pawła Szmila 3:1. Trzecie miejsce wywalczył Kamil Jurkiewicz. Mławianin pokonał Marcina Łączyńskiego z Działdowa 3:1. Piąte miejsce zajął Maciej Sieradzki z Mławy, szóste Mirosław Krajewski, siódme Wojciech Pogorzelski. Pierwszą ósemkę zamyka Marcin Kacprzycki.

Zapraszamy na kolejny turniej,  który odbędzie się 25.11 2017r w Sali Szkoły Podstawowej Nr 6, ul. Żołnierzy 80 PP 4.