• NOCNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „6” o PUCHAR DYREKTORA MOSiR

NOCNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „6” o PUCHAR DYREKTORA MOSiR

Kolejna edycja turnieju piłkarskiego za nami. W piątek 18 października na boisku ze sztuczną nawierzchnią odbył się turniej „6” o puchar dyrektora MOSiR. W zmaganiach wzięło udział 8 zespołów, które rywalizowały w dwóch grupach. W grupie „A” z pierwszego miejsca awansowała drużyna Jokera, która zainkasowała komplet punktów. Z drugiego miejsca w półfinale zameldowali się gracze Przewieziemy 24. W grupie „B” z 7 punktami z pierwszego miejsca awansowali zawodnicy Oldboy 2, drugie miejsce w tej grupie zajęła Fantazja.

Pierwszy półfinał padł łupem Jokera, który pokonał Fantazję 2:1. W drugim półfinale Oldboy 2 po rzutach karnych pokonał zespół Przewieziemy 24. Przegrani z obydwu półfinałów rywalizowali między sobą o trzecie miejsce  z czego zwycięsko wyszedł zespół Fantazja pokonując Przewieziemy 24 – 3:1.  Puchar Dyrektora MOSiR powędrował do zespołu Jokera, w finale mistrzowie pokonali zespół Oldboy 2 po rzutach karnych 5:4.

Do pierwszy trzech zespołów powędrowały puchary oraz dyplomy, ponadto organizatorzy wręczyli również nagrody dla najlepszego strzelca, bramkarza oraz zawodnika turnieju. Statuetka dla najlepszego bramkarza powędrowała do Tadeusza Oleszkiewicza z Jokera, statuetka dla najlepszego strzelca przypadła Pawłowi Pszczółkowskiemu z Fantazji, natomiast nagroda dla najlepszego zawodnika turnieju powędrowała do Jakuba Rogowskiego z zespołu Oldboy 2.