• Nocny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora MOSiR.

Nocny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora MOSiR.

W dniu 22 października na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mławie odbyła się kolejna edycja Nocnego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora MOSiR. Do rywalizacji przystąpiło dziesięć zespołów, które rywalizowały w dwóch grupach.

Najlepszą ekipą turnieju okazał się „Anonimowi”, którzy w finałowym meczu pokonali Straż Pożarną 3:1. Trzecie miejsce wywalczyli zawodnicy Jokera pokonując ekipę Czarnej Elki 3:1.

Najskuteczniejszym strzelcem turnieju został Konrad Różycki (Joker), najlepszym bramkarzem został Jakub Łączyński (Czarna Elka), najlepszym zawodnikiem został Mateusz Pietuś  z drużyny (Anonimowi).

Dziękujemy za udział, gratulujemy wszystkim drużynom biorącym udział w turnieju!