• Szósta edycja – Dan-Bud Amatorska Liga Futsalu. Zielone Miasto mistrzem ligi !!!

W czwartkowy wieczór 5 kwietnia rozegrano osiemnastą kolejkę Dan-Bud Amatorskiej Ligi Futsalu. Tytuł mistrzowski zdobyli zawodnicy Zielonego Miasta, którzy w ostatniej kolejce pokonali Spartę 2:0. Na drugim miejscu rozgrywki ukończył zespół Jokera pokonując Mławę Team 4:3. Trzecie miejsce podium zdobyła ekipa FC Kępy pokonując zespół Czaplicki Team 5:1.

Uroczyste podsumowanie tegorocznych zmagań odbyło się w piątek 6 kwietnia w Sali „Olimpijka”. Nagrody rzeczowe oraz puchary wręczali Pan Sławomir Kowalewski Burmistrz Miasta Mława, Pan Arkadiusz Dłubisz Przewodniczący Rady Miasta Mława, Pan Piotr Jankowski Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mławie oraz sponsor ligi Pan Jakub Danelczyk prezes firmy Dan-Bud Sp. z o.o.

Nagrody indywidualne wręczone zostały następującym zawodnikom:

najlepszym zawodnikiem ligi uznano Jarosława Krystkiewicza (Joker), najlepszym bramkarzem Jakub Danelczyk (Zielone Miasto), najlepszym strzelcem z 37 bramkami został Andrzej Karpiński (Oldboy), najwartościowszymi zawodnikami ligi zostali wybrani Maciej Jeziorski ( Drin Team) oraz Nataniel Żółtowski (FC Kępa). Drużyną Fair play uznano zespół Czaplicki Team. Organizatorzy nagrodzili najstarszych zawodników Wiktora Pełkowskiego (Oldboy) oraz Ryszarda Wodowskiego (Joker).