Zajmujemy się głównie sportową walką wręcz we wszystkich możliwych formułach (uderzenia + chwyty) z minimalnymi ograniczeniami, zarówno w kimonach (GI), jak i bez (NO-GI). Obecnie ten sposób trenowania określamy mianem MMA Mixed Martial Arts. Fundamentem naszego treningu jest Brazylijskie Jiu-Jitsu, według nas najbardziej kompletna „chwytana” sztuka walki. Trenujemy oczywiście zarówno w stójce, jak i w parterze – zwarcie, rzuty, obalenia, trzymania, kontrola przeciwnika oraz to, co jest kwintesencją BJJ – techniki kończące – duszenia oraz dźwignie. Kolejnym, ale nie mniej ważnym, blokiem treningowym jest tzw. SUF (Stand-Up Fighting), czyli „uderzany” system walki w stójce zbudowany na bazie boksu tajskiego (muay thai, thaiboxing) oraz boksu.

Jest to sposób treningu, który łączy w jedną – spójną – całość techniki z różnych sztuk i sportów walki, dzięki czemu doskonale przygotowuje do konfrontacji bez względu na to, czy toczy się ona w dystansie, zwarciu czy w parterze. Należy pamiętać, że trening MMA to nie jest ćwiczenie „czystych” technik z BJJ, thaiboxingu, boksu i zapasów, a jedynie bazowanie na tych sportach walki. Współczesne MMA to odrębny sport zawierający w sobie wiele technik i rozwiązań właściwych tylko sobie, a wynikających ze specyfiki wolnej walki i nie występujących w żadnym innym sporcie walki.

Poza technikami typowo sportowymi wplatamy w treningi, także elementy samoobrony, gdyż jest to zagadnienie wymagające innego podejścia i osobnego omówienia.

Zapraszamy na wspólne treningi.

Treningi w Husari Mława obecnie prowadzi Michał Wodowski purpurowy pas drugiego stopnia Brazylijskiego Jiu Jitsu.

GODZINY ZAJĘĆ

 • Poniedziałek
  18:00 - 19:30
 • Wtorek
  18:00 - 19:30
 • Środa
  18:00 - 19:30
 • Piątek
  18:00 - 19:30

KONTAKT

 • MOSiR Mława
  510 857 446

PRZYJDŹ I ZOSTAŃ HUSARZEM

PRZYJDŹ I ZOSTAŃ HUSARZEM
pływalnia
Aktualnie na basenie przebywa
XX osób