• Cała Mława Biega

Cała Mława Biega

Za nami kolejna edycja Cała Mława Biega, pogoda dopisała i na starcie stanęło 395 uczestników, w różnym wieku, najmłodszy uczestnik liczył niespełna rok i 3 miesiące, natomiast najstarszy 79 lat. Jak w poprzedniej edycji zawodnicy startowali od ul. Reymonta na wysokości budynku Starostwa Powiatowego, a kończyli swój bieg  za główną bramą Stadionu Miejskiego, gdzie czekał ciepły posiłek w postaci grilla. Organizatorzy przewidzieli nagrody w 3 kategoriach: dla najmłodszego uczestnika, którym został Mateusz Kamiński; dla najstarszego, którym został Pan Edward Staniszewski oraz dla najliczniejszej rodziny, którą została rodzina Państwa Gorlewskich licząca 7 osób, ponadto każdy zarejestrowany uczestnik biegu otrzymał pamiątkową koszulkę. Organizatorzy pragną podziękować Policji Powiatowej w Mławie, Straży Miejskiej z Mławy, Ochotniczej Straży Pożarnej z Mławy i Piekiełka  za zabezpieczenie trasy biegu oraz służbie medycznej z Mławskiego Szpitala. Zapraszamy za rok!