• GRAND-PRIX TENISA STOŁOWEGO

GRAND-PRIX TENISA STOŁOWEGO

W ostatnim turnieju tenisa stołowego najlepszy okazał się Marcin Łączyński, który w rozgrywce o pierwsze miejsce pokonał Adama Wronowskiego 3:2. O trzecie miejsce rywalizowali Adam Pydyn oraz Kamil Jurkiewicz, lepszy okazał się Jurkiewicz. Na kolejnych miejscach uplasowali się kolejno: Maciej Sieradzki, Waldemar Sosnowski, Mirosław Krajewski, a czołową ósemkę zamknął Wojciech Sieradzkich. W Grand-Prix wzięło udział 15 zawodników.

Zwycięzcą całego cyklu został Kamil Jurkiewicz z dorobkiem 540 punktów, na drugim miejscu zmagania zakończył zwycięzca ostatniego Grand-Prix – Marcin Łączyński, któremu zabrakło zaledwie 5 punktów do zwycięzcy. Na trzecim miejscu uplasował się Adam Wronowski, który zdobył łącznie 430 punktów. Nagrody wręczał Piotr Jankowski – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mławie. W sumie, w całym cyklu „Grand-Prix” Amatorów Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora MOSiR wzięło udział 27 zawodników.