• Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora MOSiR

Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora MOSiR

W dniu 17 lutego w sali Szkoły Podstawowej Nr 6 odbył się szósty turniej z cyklu Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora MOSiR.

W kategorii do lat 15 zwyciężył Jakub Tomczykowski pokonując w finale Filipa Chmielewskiego 3:2, trzecie miejsce zajął  Kacper Zaborowski.

Kolejne zwycięstwo w kategorii Open zanotował Kamil Jurkiewicz, który w pojedynku finałowym pokonał Marcina Łączyńskiego 3:1, w grze o miejsce trzecie Adam Pydyn pokonał Pawła Szmila 3:0, piąte miejsce zajął Wojciech Sieradzki, szóste miejsce przypadło Mirosławowi Krajewskiemu, siódme miejsce zajął Wojciech Pogorzelski. Pierwszą ósemkę zamyka Zbigniew Gołębiewski.

Dnia 24 lutego o godz. 10:00 odbędzie się turniej finałowy. Serdecznie zapraszamy!