• Międzyszkolny Klasowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Ponadpodstawowych- chłopców

W dniu 12 grudnia w sali sportowej Zespołu Szkół Nr 4 w Mławie odbył się Międzyszkolny Klasowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Ponadpodstawowych chłopców.

Był to turniej finałowy, do którego zakwalifikowali się zwycięzcy eliminacji szkolnych (drużyn klasowych). Do rywalizacji przystąpiło sześć reprezentacji klasowych, mławskich szkół ponadpodstawowych, które grały systemem rozgrywek „każdy z każdym”. Po zakończeniu rozgrywek zostały wręczone pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Najlepszym zawodnikiem turnieju organizatorzy uznali Michała Szczęsnego, który reprezentował Zespół Szkół Nr 3, najlepszym strzelcem turnieju został Norbert Kaczerski (Zespół Szkół Nr2)  oraz najlepszym bramkarzem turnieju został Szymon Orłowski (Zespół Szkół Nr 1. Poniżej przedstawiamy tabele wyników.