• MŁAWSKA „10”

MŁAWSKA „10”

W niedzielę 13 października odbyła się druga edycja „Mławskiej 10”. Główny bieg – czyli ten na 10 kilometrów padł łupem Konrada Nosarzewskiego ze Stupska, który pokonał trasę w 33 minuty i 40 sekund. Drugi na mecie zameldował się Przemysław Flaga z Barczewa, a podium uzupełnił Kasprowicz Marcin z Działdowa. Spośród Pań najlepiej spisała się Kaczanowska Monika z Działdowa, która w kategorii kobiet triumfowała, natomiast w kategorii OPEN zajęła 20 miejsce. Na drugim miejscu zameldowała się Piekacz Małgorzata z Mławy, a na trzecim miejscu zmagania zakończyła Beata Wojciechowska. W biegu towarzyszącym – na 5 kilometrów – w kategorii OPEN zwyciężył Chętka Krzysztof z Rogozina, najlepsza spośród Pań – Rzemieniewska Marta zajęła 9 miejsce. Pełne wyniki znajdują się na stronie www.superczas.pl . W zawodach wzięło udział blisko 140 biegaczy z całej Polski, najwięcej z Mławy – 44 zawodników. Najlepszym zostały wręczone puchary, nagrody oraz pamiątkowe medale, które wręczali Szymon Zejer – Zastępca Burmistrza Miasta Mława, Piotr Jankowski – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mławie.