• Oldboje mistrzem Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika

    Oldboje mistrzem Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika

    W piątek 30 czerwca odbyła się ostatnia siódma kolejka rozgrywek Dan–Bud Amatorska Liga Orlika. Organizatorem ligi był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie oraz firma Dan-Bud Sp. z o.o. tytularny sponsor ligi.

    W tym roku osiem zespołów rywalizowało o miano najlepszej amatorskiej drużyny ligi. W pierwszym meczu kolejki Marco pokonało zespół Easynet 7:0, LG Mława zremisowało 2:2 z ekipą Zielonego Miasta. Do decydującego meczu o mistrzostwie ligi doszło pomiędzy ekipą Oldbojów a Netterem. Po emocjonującym spotkaniu Oldboje wygrali 5:3 i tym samym zostali szósty raz z rzędu mistrzem ligi. W ostatnim meczu kolejki KKS Kępa przegrała z Jokerem 1:2.

    Po zakończeniu rozgrywek w sali „Olimpijka” odbyło się oficjalne podsumowanie Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika, na której puchary, statuetki oraz nagrody rzeczowe wręczali: Pan Arkadiusz Dłubisz- Przewodniczący Rady Miasta Mława oraz Pan Piotr Jankowski-Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mławie.

    Najlepszym strzelcem ligi z 12 bramkami został Krzysztof Stępka (Marco), najlepszym zawodnikiem Mariusz Walczak (Oldboy), najlepszym bramkarzem Tadeusz Oleszkiewicz (Netter), natomiast najstarszym zawodnikiem był Wiktor Pełkowski (Oldboy).

pływalnia
Aktualnie na basenie przebywa
XX osób