• VIII Mławskie Święto Rowerów

  VIII Mławskie Święto Rowerów

  Już 23 czerwca odbędzie się ósma edycja Mławskiego Święta Rowerów, na którą zapraszamy wszystkich miłośników jednośladów. Zachęcamy do udziału w imprezie całe rodziny, jak również osoby indywidualne w każdym wieku.

  Do wyboru będą dwie trasy: zielona o długości 14 km oraz fioletowa o długości 9 km, na których uczestnicy będą zbierać pieczątki upoważniające do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest wiele nagród! Wśród nagród są również rowery!!

  Na najmłodszych uczestników imprezy przygotowaliśmy wyścig na rowerkach biegowych.

  Aby wziąć udział w imprezie wystarczy mieć rower, kask i zarejestrować się poprzez zapisy internetowe, link: https://superczas.pl/swietorowerow2024 lub w dniu imprezy w biurze zawodów na stadionie MOSiR, 23 czerwca 2024 roku, od godziny 07:30.

  Po otrzymaniu karty jeździsz ile chcesz. Jeśli czujesz się na siłach, możesz pokonać trasę  kilkukrotnie, a gdy poczujesz się zmęczony, możesz odpocząć w trakcie rajdu. Liczy się dobra zabawa i wspólnie spędzony czas na świeżym powietrzu.

  Spędźmy razem aktywnie ten dzień!!!

  Zapraszamy!!!

  Regulamin imprezy: https://superczas.pl/userfiles/events/510/regulamin_viii-mlawskie-swiet_-rowerow-rajd_pl.pdf?1716884613

  WAŻNE: Pierwszych 800 uczestników zapisanych online, aby otrzymać pamiątkową koszulkę, są zobowiązani do zgłoszenia się w Biurze Zawodów do godziny 12:00 w dniu imprezy. Po tym czasie, nieodebrane koszulki trafią do puli dla nowo zapisanych uczestników.

pływalnia
Aktualnie na basenie przebywa
XX osób